BMW 325CI automaat LCI Individual M sport
Opties
Saphire black metallic metallic
Elektrisch bedienbare kap
4 elektrisch bedienbare ramen
Elektrisch bedienbare buitenspiegels
M sport pakket af fabriek
Cruise control
ABS. DSC
Kentekenplaten met opgedrukte letters
4 airbags
Stuurbekrachtiging
Elektrisch verstelbare NAPPA lederen sportstoelen met memory
Elektrisch verwarmbare stoelen
Middenarmsteun
Individual sportinterieur perfecte staat.
Parkeersensoren
Alarm
18 inch M wielen af fabriek
Navigatie af fabriek
Hoogglans Shadow Line
Xenon verlichting
LCI uitvoering
Individual uitvoering ook in de dorpels
Regensensor en licht sensor
Omschrijving
Deze BMW 325i automaat Individual LCI M sport hebben we gelukkig als eerste kunnen bemachtigen toen we hoorden dat deze zou worden aangeboden. En tja een BMW E46 325i Individual LCI is al een heuse zeldzaamheid en als die dan ook nog eens af fabriek is uitgevoerd met een M sport pakket tja dan wordt het wel een gigantisch mooi verhaal en dat is het ook.
Het is een pracht exemplaar en een facelift versie (LCI) en zoals deze is ga je ze in Europa amper of niet vinden. We praten hier ook over een in Duitsland nieuw geleverde BMW Individual M sport. Dus geen Japanse import en zeker geen achteraf opbouw van het M pakket maar alles af fabriek.
Zoals we bij de E46 cabriolet wel vaker zeggen is dit een auto die alleen maar in waarde oploopt. Daar kunt u zeker van zijn. Zoals wij ze hebben staan vindt u in heel Europa er geen 10 vergelijkbare exemplaren en 3 daarvan hebben wij dus.
De auto is ook meer dan goed onderhouden en dat zie je en merk je meteen terug aan de auto. Alle boekjes zitten erbij en ook facturen van de laatste jaren. De auto verkeert zowel technisch als optisch in een bijzondere nette staat. De auto is bij BMW onderhouden in Düsseldorf tot eind vorig jaar.
Onze kennis van het type BMW E46 cabriolet kennen we als geen ander. Daar is niemand in Europa die meer over dit type BMW weet dan wij en dat is arrogant om te melden maar het is wel waar.
Tijdens de proefrit zal de auto u ook verassen hoe goed de auto rijdt. De auto rijdt precies zoals het hoort en u gewend mag zijn van BMW. De auto rijdt echt als nieuw.
De youngtimer is voorzien van een 2.5 zes cilinder M54 motor en dit zijn absoluut de beste zes cilinder motoren die BMW ooit heeft gebouwd. 192 pk en een koppel van 245 NM zorgen voor een topsnelheid van ruim 234 km ph en trekt in een dikke 7 seconde naar 100 km ph. Een serieus snelle auto dus. De huidige km stand is 122.071 km en dat is nogmaals zeer laag voor BMW begrippen.
De auto is goed aangekleed uitgevoerd. Zaken als xenon verlichting, Nappa lederen Individual sportinterieur, , navi, memory seats, M stuur Individual, stoelverwarming, Hoogglans Shadow Line, originele BMW M wielen en ga zo maar door.
Deze youngtimer valt onder de youngtimer regeling. Voor zakelijke rijders zeker interessant.
De BMW E46 cabriolet zijn er in twee soorten. Versies met een hoop werk optisch en technisch en eigenlijk onbegonnen werk en versies die boven je verwachting zijn maar uiterst zeldzaam. En uiteraard zoals onze klanten van ons gewend zijn is dit een pracht exemplaar en zeer uniek en ook nu weer geven wij u het advies om als laatste bij ons te komen kijken.
Prijs: €21.950,- rijklaar
Meer weten over deze auto?
Correspondentieadres:
Prunusstraat 59
5061 AS Oisterwijk
Wij zijn uitsluitend geopend op afspraak.
Onder voorbehoud van typefouten en prijswijzigingen.
Copyright Passievoorautomotive. Teksten mogen niet worden gekopieerd.
Realisatie door Webstudio Renée
Lees ons cookiebeleid
Recente reacties